Preskoči na glavno vsebino

Kontaktirajte nas

Imate kakršnokoli vprašanje o naših izdelkih ali storitvah?
Pošljite nam sporočilo. Potrudili se bomo, da vam odgovorimo čimprej.
Veseli bomo vsakega vašega sporočila.

Spoštujemo vašo zasebnost, zato vaših podatkov nikoli ne bomo posredovali nobeni tretji osebi.

Rosenbauer d.o.o

Osnovni podatki podjetja:

Matična št.: 1121677000
ID za DDV: SI77543084
TRR odprt pri NLB d.d., Ljubljana
IBAN: SI56 0228 0001 4434 886
SWIFT BIC: LJBASI2X


Prodaja in servis gasilske opreme ter gasilskih vozil:

PE Ljubljana
Pot k sejmišču 28/a
1231 Ljubljana - Črnuče

T: 01 530 91 10
F: 01 530 91 21
E: prodaja@rosenbauer.com

PE Ljubljana

Delovni čas:

Pon.: 08:00 - 16:00
Tor.: 07:30 - 16:00
Sre.: 07:30 - 19:00
Čet.: 07:30 - 16:00
Pet.: 07:30 - 14:00

Prostor LJ

Gornja Radgona
Ljutomerska 6
9250 Gornja Radgona

T: 02 564 28 81

E: prodaja@rosenbauer.com

Delovni čas:

Pon.: 08:00 - 16:00
Tor.: 07:30 - 16:00
Sre.: 07:30 - 16:00
Čet.: 07:30 - 16:00
Pet.: 07:30 - 14:00


Kontaktne osebe

Vodstvo

Marjan Cvikl
Direktor
T: +386 2 564 28 50
E: marjan.cvikl@rosenbauer.com

Brigita Velše
Prokurist - Vodja prodaje in servisa
T: +386 (1) 530 91 10
M: +386 (41) 670 727
E: brigita.velse@rosenbauer.com

Danilo Kmetec
Prokurist - Tehnični direktor
T: +386 (2) 564 28 62
E: danilo.kmetec@rosenbauer.com

Petra Praprotnik
Prokurist - Vodja financ
T: +386 (2) 564 28 54
E: petra.praprotnik@rosenbauer.com

Servis

Matej Lombar
Vodja servisa
T: +386 (5) 933 70 90 
M: +386 (41) 799 421
E: matej.lombar@rosenbauer.com

Rok Finžgar
Serviser - inštruktor
M: +386 (51) 604 043
E: rok.finzgar@rosenbauer.com

Matej Böhm
Serviser - inštruktor
M: +386 (41) 448 346
E: matej.boehm@rosenbauer.com

Simon Lelja
Serviser
M: +386 (31) 386 052 
E: simon.lelja@rosenbauer.com

Ino Suhadolnik Šömen
Servis
M: +386 (31) 702 213
E: Ino.SuhadolnikSoemen@rosenbauer.com

Nabava Ljubljana

Gregor Dimnik
Nabava
T: +386 (1) 530 91 19
M: +386 (41) 612 247
E: gregor.dimnik@rosenbauer.com

David Lajkovič
Nabava servis 
T: +386 (1) 530 91 12 
E: david.lajkovic@rosenbauer.com

Skladišče Ljubljana

Luka Pecik
Skladišče
T: +386 059 33 70 92 
E: luka.pecik@rosenbauer.com

Prodaja Ljubljana

Špela Lampret
Administrativno komercialni referent
T: +386 (1) 530 91 10
M: +386 (40) 494 008
E: prodaja@rosenbauer.com

Peter Velše
Komercialist
T: +386 (1) 530 91 13
M: +386 (31) 808 422
E: prodaja@rosenbauer.com

Aleš Vrščaj
Komercialist
T: +386 (1) 530 91 14
M: +386 (51) 669 078
E: prodaja@rosenbauer.com

Jaka Sušnik
Komercialist
T: +386 (1) 530 91 15
M: +386 (41) 313 655
E: prodaja@rosenbauer.com

Žiga Udir
Komercialist
T: +386 (5) 933 70 91
M: +386 (41) 380 955
E: prodaja@rosenbauer.com

Računovodstvo Ljubljana

Lea Omahen Resnik
Računovodstvo
T: +386 (1) 530 91 18
E: prodaja@rosenbauer.com

Tajništvo Gornja Radgona

          
T: +386 (2) 564 28 50
E:  vodstvo@rosenbauer.com

Prodaja Gornja Radgona

Aleš Podlesnik
Komercialist - Vodja enote
T: +386 (2) 564 28 80
M: +386 (31) 233 601
E: prodaja@rosenbauer.com

Primož Vodušek
Samostojni komercialist
T: +386 (2) 564 28 82
M: +386 (41) 542 077
E: prodaja@rosenbauer.com

Mojca Pisnik
Administrativno komercialni referent
T: +386 (2) 564 28 81
E: prodaja@rosenbauer.com

Slavko Pitrof
Komercialist
M: +386 (41) 327 271
E: prodaja@rosenbauer.com

 

© 2014 - 2021 Rosenbauer d.o.o. Vse pravice pridržane. | Pravno obvestilo | Splošni pogoji poslovanja | Piškotki
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se