Preskoči na glavno vsebino

Zaposlitev

Koncern Rosenbauer je največji proizvajalec gasilskih vozil na svetu.

Na sedežu podjetja v Gornji Radgoni proizvajamo gasilska vozila že od leta 1997. Istočasno se ukvarjamo s prodajo in servisom gasilske opreme in vozil gasilskim enotam ter ostalim pripadnikom zaščite in reševanja.Naš sistem upravljanja, načelo vodenja in organizacijsko strukturo redno ocenjujemo in dosledno vlagamo v izobraževanja in usposabljanja zaposlenih.

Naše odgovornosti in trajnostnega razvoja se v okviru družinskega koncerna aktivno zavedamo, s tem ciljem želimo zagotoviti dolgoročno uspešno prihodnost. Naš kodeks ravnanja določa temeljna načela, ki so obvezujoča za vse članice koncerna. Naš cilj je zagotoviti uravnoteženo politiko med interesi naših lastnikov, naših zaposlenih in našega okolja.

  Iščemo kandidate/tke za delovno mesto na sedežu podjetja v Gornji Radgoni:

MONTAŽER (M/Ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • samostojno opravljanje različnih montažnih del v proizvodnji (vijačenje, kovičenje, lepljenje, fugiranje),
  • sestavljanje komponent ali delov v različne vrste izdelkov v skladu z natančno določenimi postopki,
  • pripasovanje pločevin in poliestrskih delov,
  • samostojno upravljanje in kontroliranje strojev za proizvodnjo izdelkov,
  • samostojno sestavljanje komponent ali delov v različne vrste izdelkov v skladu z natančno določenimi postopki.

ZAHTEVE IN PRIČAKOVANJA:

  • srednja strokovna, poklicna izobrazba;
  • delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu;
  • zaželeno poznavanje gasilskih vozil;
  • veselje do timskega dela;
  • zaželena osnovna raven znanja nemškega jezika, ni pa pogoj.

NUDIMO:

  • redno in stabilno delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas;
  • obilo strokovnih izzivov;
  • prijetno delovno vzdušje v mladi, razvojno in strokovno naravnani ekipi;
  • stimulativno redno plačilo.

Vabimo kandidate, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete ne elektronski naslov radgona@rosenbauer.com najkasneje do 15.10.2022.

AVTO ELEKTRIČAR (M/Ž)

  • elektro-montažna dela;
  • opravljanje vzdrževalnih del na strojih in napravah;
  • upoštevanje elektroshem in kosovnic;
  • sestavljanje komponent ali delov v različne vrste izdelkov v skladu z natančno določenimi postopki;
  • opravljanje različnih montažnih del v proizvodnji ali na objektih (vijačenje, kovičenje, lepljenje, fugiranje).

NUDIMO:

VODJA PROIZVODNJE GASILSKIH VOZIL

NALOGE IN ODGOVORNOSTI:

  • organiziranje in vodenje celotnega proizvodnega procesa in dela v proizvodnji,
  • sodelovanje in planiranje proizvodnje,
  • opravljanje najzahtevnejših strokovnih nalog s področja dela,
  • spremljanje evidence ur delavcev v proizvodnji,
  • usklajevanje dnevnega, tedenskega ter mesečnega plana proizvodnje skladno s planom prodaje in nabave,
  • nadzor nad kontrolo kvalitete izdelkov v skladu s standardi podjetja,
  • aktivno sodelovanje pri razvoju prototipov in uvajanju novitet v proizvodnjo,
  • aktivno sodelovanje pri odpravi napak in v postopku testiranja prototipov,
  • sodelovanje pri optimizaciji tehnoloških in proizvodnih procesov,
  • predlaganje in uvajanje novih postopkov, tehnik in načinov dela,
  • vodenje, usposabljanje in izobraževanje zaposlenih,
  • izvajanje letnih razgovorov, motiviranje sodelavcev in ugotavljanje njihove delovne uspešnosti,
  • vodenje evidenc, izdelovanje analiz in pripravljanje poročil,
  • zagotavljanje pogojev za izvajanje predpisov s področja varnosti in zdravja pri delu in požarnega varstva.

  • srednja strokovna ali višja strokovna izobrazba tehnične smeri (strojništvo),
  • delovne izkušnje: najmanj 3 leta na podobnem delovnem mestu,
  • dobro poznavanje proizvodnih procesov in zaželeno poznavanje gasilskih vozil,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • najmanj osnovna raven znanja nemškega jezika,
  • dobro znanje MS Office.

NUDIMO:

  • redno in stabilno delovno razmerje za nedoločen čas,
  • obilo strokovnih izzivov,
  • prijetno delovno vzdušje v mladi, razvojno in strokovno naravnani ekipi,
  • stimulativno in konkurenčno plačilo.

Vabimo kandidate, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov radgona@rosenbauer.com do 15.10.2022.

REFERENT V NABAVI (M/Ž)

  • zbiranje informacij o zahtevah, zalogah, naročilih, določanje količine in kakovosti blaga za nakup in pogodbenih pogojev, kot so: dostavni roki, stroški;
  • ocenjevanje ponudb dobaviteljev;
  • pogajanje in sklepanje pogodb o nakupu opreme, naprav, surovin in proizvodov; kupovanje blaga za nadaljnjo prodajo;
  • kontrola dobavnih rokov materiala;
  • pregledovanje faktur, primerjava le teh z dobavnimi pogodbami, naročilnicami, predaja v likvidacijo;
  • izvajanje in opravljanje uvozno – izvoznih opravil v zvezi z uvozom in izvozom blaga in storitev;
  • organizacija prevoza dostave.

 PRIČAKUJEMO:

  • Visoka stopnja odgovornosti, zanesljivosti in natančnost;
  • najmanj 3 leta izkušenj v oddelku nabave;
  • najmanj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske, poslovne ali druge sorodne smeri;
  • poznavanje orodij MS Office in Windows;
  • komunikativno, samoiniciativno in pozitivno naravnano osebo, ki je vajena dela z ljudmi in dela v timu.

 NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev;
  • enoizmensko delo;

Vabimo kandidate, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov radgona@rosenbauer.com najkasneje do 22.10.2022.

© 2014 - 2022 Rosenbauer d.o.o. Vse pravice pridržane. | Pravno obvestilo | Splošni pogoji poslovanja | Piškotki
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se